خانه / فایل آماده / کارت ویزیت

کارت ویزیت

طرح لایه باز کارت ویزیت سری دهم
لایه باز کارت ویزیت

در این مطلب طرح لایه باز کارت ویزیت سری دهم در قالب PSD فتوشاپ به صورت پشت و رو به اشتراک گذاشته شده است تمامی لایه ها در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا و ویرایش می باشد و می توانید از آن در موضوعاتی مانند هاستینگ ، شخصی ، تجاری و ... استفاده نمایید.

توضیحات بیشتر »

طرح لایه باز کارت ویزیت سری نهم
کارت ویزیت

طرح لایه باز کارت ویزیت سری نهم در قالب PSD فتوشاپ با کیفیت فوق العاده در سایت گراف اچ دی به اشتراک گذاشته شده است که با موضوع کمپانی شخصی و غیره با طرح و جلوه خاص و زیبا می باشد.

توضیحات بیشتر »

طرح لایه باز کارت ویزیت سری هشتم
طرح لایه باز کارت ویزیت

طرح لایه باز کارت ویزیت سری هشتم با موضوع تجاری و غیره برای دوستان و کاربران عزیز آماده کرده ایم که با رزولوشن بالا و ترکیب رنگی قرمز تند می باشد فرمت این طرح زیبا و منحصر به فرد PSD است. برای دانلود رایگان این کارت ویزیت زیبا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

توضیحات بیشتر »

طرح لایه باز کارت ویزیت سری هفتم
کارت ویزیت

کارت ویزیت سری هفتم به صورت لایه باز با فرمت PSD برای دوستان و کاربران به اشتراک گذاشته شده که با طیف رنگی CMYK, PINK و با رزولوشن بالا می باشد و در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است. برای دانلود رایگان این کارت ویزیت جذاب به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

توضیحات بیشتر »

طرح لایه باز کارت ویزیت سری ششم
طرح لایه باز کارت ویزیت

در این مطلب برای شما عزیزان طرح لایه باز کارت ویزیت سری ششم با فرمت PSD به صورت رایگان برای دانلود بر روی سایت گراف اچ دی آماده کرده ایم برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

توضیحات بیشتر »

طرح لایه باز کارت ویزیت سری پنجم
کارت ویزیت

در این مطلب برای شما عزیزان طرح لایه باز کارت ویزیت سری پنجم با فرمت PSD به صورت رایگان برای دانلود بر روی سایت گراف اچ دی آماده کرده ایم که با رنگبندی سیاه و سفید و کیفیت بالا می باشد. برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

توضیحات بیشتر »

طرح لایه باز کارت ویزیت سری چهارم
طرح لایه باز کارت ویزیت

در این مطلب برای شما عزیزان طرح لایه باز کارت ویزیت سری چهارم با فرمت PSD به صورت رایگان برای دانلود بر روی سایت گراف اچ دی آماده کرده ایم که با رنگ بندی قرمز می باشد. امیدواریم این طرح زیبا مفید واقع شود. برای دانلود با فرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

توضیحات بیشتر »

طرح لایه باز کارت ویزیت سری سوم
کارت ویزیت

در این مطلب برای شما عزیزان طرح لایه باز کارت ویزیت سری سوم با فرمت PSD به صورت رایگان برای دانلود بر روی سایت گراف اچ دی آماده کرده ایم که با موضوع طراحی و گرافیک می باشد. برای دانلود با فرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

توضیحات بیشتر »

طرح لایه باز کارت ویزیت سری دوم
طرح لایه باز کارت ویزیت

در این مطلب برای شما عزیزان طرح لایه باز کارت ویزیت سری دوم به صورت رایگان برای دانلود آماده کرده ایم که با رنگ بندی روشن و با موضوع تجاری و… می باشد. برای دانلود با فرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

توضیحات بیشتر »

طرح لایه باز کارت ویزیت سری اول
طرح لایه باز کارت ویزیت

در این مطلب برای شما عزیزان طرح لایه باز کارت ویزیت سری اول همراه با فونت استفاده شده در این طرح را به صورت رایگان برای دانلود آماده کرده ایم که با موضوع تجاری و… می باشد. برای دانلود با فرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

توضیحات بیشتر »